Hatékonysági
Konzultáció
Hogy végre kijöhess
a túlterheltségből
Vezetői Hatékonysági Konzultáció
Belegondoltál már abba, hogy mennyit érne Neked, a cégednek, ha naponta akár 4-5 olyan dologgal többet tudnál foglalkozni, ami bevételt hozna vagy új termékeket vezetne be a piacodra?
És abba belegondoltál, hogy mennyivel jobb lenne, ha több időt tölthetnél akár a családdal, akár sporttal?
Ilyenkor joggal mondja bárki, hogy „Azt már nem lehet, én reggeltől estig dolgozom. Nincs időm többre.”
Ez a hatékonyság témaköréhez tartozik.
Mi a hatékonyság?
- Az a tulajdonság, hogy valaki valamit jól csinál, a kívánt hatást hozva létre anélkül, hogy időt vagy pénzt pazarolna, túlzott erőfeszítés nélkül.
- A meghatározott cél elérése a lehető legkisebb ráfordítással, vagy az adott ráfordítással a lehető legjobb eredmény elérése.
A hatékonyság növeléséhez, eléréséhez a Vezetői Hatékonysági Konzultációval megszüntetjük a vezető napi munkáját kísérő szellemi szétesettséget, az elhavazottságot, melyek a legfőbb tényezői a vezetői sikertelenségnek azaz hatékonyság csökkenésnek.
A Vezetői Hatékonysági Konzultáció keretében olyan eszközöket vezetünk be a vezető napi életébe, amelyekkel könnyedén képes fenntartani napi vezetői munkájának egyensúlyát és ezzel elérjük, hogy jócskán megnövekedett kontrollal és hatékonysággal dolgozik.
Honnan ismerheted fel, ha szükséged lehet erre a szolgáltatásra? Olvasd el az alábbi listát és ha szoktad így érezni magad, kérj további információt a lap alján:
- nem tudod tartani az időpontokat,
- nem vagy képes kipihenni magad,
- azt érzed, hogy szabadságra kellene menned,
- zavaróan elfelejtesz dolgokat,
- gyakran szétfutnak a gondolataid,
- szétúszik a figyelmed munka közben,
- rendszeres feszültség van benned,
- gyakran ingerlékeny leszel,
- könnyen idegessé válsz,
- nehezen tudsz egy dologra koncentrálni,
- az az érzésed, mintha aznap nem csináltál volna semmit…
Ezt mondják, akik már résztvettek a Vezetői Hatékonysági Konzultáción:
„Személyes nyereségeim: a múlt lezárása, a zavaró tényezők megszűnése, javuló közérzet. Hosszú távon használható, készségszinten elsajátított munkamódszereket kaptam. A tanultak alkalmazása a cég több posztján, képes nagymértékben megemelni a cég össz-produktumát is.” – (Dr. Sz. S., osztályvezető, Alois Dallmayr Automaten-Service Kft.)
„A konzultáció segített abban, hogy feladataimat pontosabban megtervezve végezhessem el, ezáltal stressz mentesebben élhessek a munkahelyemen kívül. Így több időt fordíthatok a családomra és a feltöltődésre. A munkatársaimmal való kommunikációm hatékonnyá vált. Végre mindenki megérti a másikat. Az irodai környezet áttekinthetőbb lett. Ezáltal felgyorsul a munka. Mindenki megtalálja a feladatának helyét és idejét.” – (B. F., vezető, Ghibli Szállítmányozás-logisztikai Kft.)
A Vezetői Hatékonysági Konzultáció után:
- felgyorsulsz,
- jó kedvvel mész dolgozni,
- ki tudod pihenni magad,
- jobban fogsz tudni koncentrálni,
- lendületet vesz a céged,
- gyorsabban haladsz a céljaid felé,
- mintha kicseréltek volna!
További adatok
Helyszín: az irodád, a munkaterületed
Létszám: 1 fő
Előfeltétel: Bázis1 tréning
Időtartam: 2-3 nap
A kezdés időpontja: egyéni megállapodás szerint